Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Inline
ps: ننليكى

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Embed
ps: نصبول
