Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Display
sv: Visa

en: Inline
sv: Löpande

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: center
sv: centrerad

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Embed
sv: Bädda in
