Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Display
tr: Gösterim

en: Inline
tr: Satır içi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: center
tr: orta

en: Installed
tr: Kurulu

en: Embed
tr: Göm
