Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Display
fr: Affichage

en: Inline
fr: En ligne

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: center
fr: centre

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Embed
fr: Intégré
