Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Display
az: Monitor

en: Inline
az: Xətdə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Embed
az: Yerləşdirin
