Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Display
fa: نمایش

en: Inline
fa: درون خطی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Installed
fa: نصب شده

en: Embed
fa: جایگذاری
