Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Display
hr: Prikaz

en: Inline
hr: U istom redu

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Installed
hr: Instaliran
