Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Installed
hy: Տեղադրված
