Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Display
ja: 表示

en: Inline
ja: インライン

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Embed
ja: エンベッド
