Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Display
lt: Rodymas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Installed
lt: Įdiegta
