Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Display
no: Skjermbilde

en: Inline
no: Integrert

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Installed
no: Installert

en: Embed
no: Innebygget
