Svg Pan Zoom (2.1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Inline
pl: Przed polem

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Embed
pl: Osadzony
