Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Display
lv: Ekrāns

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Embed
lv: Iekļaut
