Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Display
ta: காட்சி

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Embed
ta: உட்பொதி
