Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta7) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Installed
hi: संस्थापित
