Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
