Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
