Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
