Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Display
ro: Afișaj

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Installed
ro: Instalat

en: Embed
ro: Încorporat
