Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Display
th: แสดงผล

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Installed
th: ติดตั้ง
