Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta8) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Display
de: Anzeige

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: center
de: Zentrale

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Embed
de: Einbetten
