Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta8) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Display
ru: Отображение

en: Inline
ru: В линию

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: center
ru: по центру

en: Installed
ru: Установлено

en: Embed
ru: Вставить
