Svg Pan Zoom (8.x-1.0-beta8) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
