SVG Sprite (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Media
cs: Média

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: About
cs: Popis

en: The maximum length of the field in characters.
cs: Maximální délka pole (počet znaků)

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
