SVG Sprite (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select a value -
ta: - ஒரு மதிப்பை தெரிக -
