SVG Sprite (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Media
th: สื่อ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
