SVG Sprite (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: List
az: Siyahı

en: - None -
az: - heç nə -

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: About
az: Haqqında

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: - Select a value -
az: - Qiymət seçin -

en: %name: may not be longer than @max characters.
az: %name: @max simvoldan uzun ola bilməz.
