SVG Sprite (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: - None -
et: - Puudub -

en: Media
et: Meedia

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: About
et: Programmist

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
