SVG Sprite (1.1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: List
jv: Daftar

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
