SVG Sprite (1.1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: List
he: רשימה

en: - None -
he: - ללא -

en: Media
he: מדיה

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: About
he: אודות

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: - Select a value -
he: - בחירה -
