SVG Sprite (1.1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
