SVG Sprite (1.1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: List
hi: सूची

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Media
hi: मीडिया

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: About
hi: के बारे में

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई

en: - Select a value -
hi: - किसी मान का चयन करें -
