SVG Sprite (1.1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Media
km: មេឌៀ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
