SVG Sprite (1.1.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: List
ar: لائحة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Media
ar: ميديا

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: About
ar: حول

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.
