SVG Sprite (1.1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: List
el: Λίστα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Media
el: Μέσα

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: About
el: Περί

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
