SVG Sprite (1.1.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
