SVG Sprite (1.1.5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: List
es: Listado

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Media
es: Multimedia

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: About
es: Acerca de

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: - Select a value -
es: - Seleccione un valor -

en: %name: may not be longer than @max characters.
es: %name: no puede ser mayor que de @max los caracteres.
