SVG Sprite (1.1.5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: List
fr: Lister

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Media
fr: Média

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: About
fr: À propos

en: The maximum length of the field in characters.
fr: La longueur maximale du champ en nombre de caractères.

en: - Select a value -
fr: - Choisir une valeur -

en: %name: may not be longer than @max characters.
fr: %name : ne peut dépasser @max caractères.

en: SVG Sprite
fr: Sprite SVG
