SVG Sprite (1.1.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Media
lv: Multivide

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: About
lv: Par

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -
