SVG Sprite (1.1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: List
nl: Lijst

en: - None -
nl: - Geen -

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: About
nl: Over

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.
