SVG Sprite (1.1.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: List
pl: Lista

en: - None -
pl: - Brak -

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: About
pl: O stronie

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
