SVG Sprite (1.1.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: List
sv: Lista

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: About
sv: Om

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.
