SVG Sprite (1.1.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: - None -
vi: - Không -

en: Media
vi: Phương tiện

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: About
vi: Giới thiệu

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: CKEditor
vi: Trình biên tập CKEditor

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -
