SVG Sprite (1.1.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: List
be: Спіс

en: - None -
be: - Нічога -

en: Media
be: Мультымедыя

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: About
be: Аб

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -
