SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Group
af: Groep

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Translate
af: Vertaal
