SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Group
ar: المجموعة

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: Text
ar: نص

en: Advanced
ar: متقدم

en: Line
ar: السطر

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول

en: Translate
ar: ترجمة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Rotate
ar: التدوير
