SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Group
az: Qrup

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Text
az: Mətn

en: Advanced
az: Əlavə

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Rotate
az: Fırladın
