SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Group
be: Група

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Text
be: Тэкст

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Line
be: Радок

en: Scale
be: Маштаб

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Rotate
be: Павярнуць
