SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Group
bo: ཁག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ
