SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Group
bs: Grupa

en: Image
bs: Slika

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Translate
bs: Prevedi
